Osobní hygiena a úklid

Domů | Osobní hygiena a úklid

Nabízíme řadu produktů pro osobní hygienu, úklid domácnosti i komerčních prostor. Ochotně vám poradíme s výběrem nejvhodnějších prostředků a zašleme kompletní elektronický katalog.Osobní hygiena

disiClean Wipes – univerzální hygienické čistící utěrky s dezinfekční přísadou pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů, PC a výpočetní techniky (myši, klávesnice, plastové části monitorů). Nedráždí pokožku, je velmi šetrný ke všem materiálům. Na povrchu po otření zanechává ochrannou polymerní vrstvu, která omezuje možnost šíření virů a baktérií. Balení obsahuje 100 ks dezinfekčních utěrek.

disiClean Antibacterial Gel –  gel s vynikající bakteriocidní i virucidní účinností s vůní aloe vera. Je určen pro dezinfekci rukou. Používá se neředěný, vtírá se vždy na suché ruce a neoplachuje se vodou. Nástup účinku je velmi rychlý. Balení: 50 ml, 500 ml s aplikátorem a 1, 3, 5 litrů pro doplnění dávkovačů.

disiClean Hand Disinfection - Bezchlórový prostředek pro dezinfekci rukou. Jde o vodný roztok, který neobsahuje alkohol a není dráždivý pro pokožku. Disponujeme i atestem na kožní dráždivost na přípravek s násobnou koncentrací účinných látek, než jsou použity v tomto výrobku. Prostředek má virucidní a baktericidní účinnost! 

BALENÍ: 500 ml s rozprašovačem, 1, 3, 5 litrů


Úklid domácnosti

disiClean Home – bezchlórový prostředek pro dezinfekci všech povrchů. Vyznačuje se silným a dlouhotrvajícím antivirovým, antibakteriálním a protiplísňovým účinkem. Po aplikaci není v ošetřeném prostoru žádný zápach typický pro dezinfekce. Efektivně odstraňuje také zápach ze všech prostor (toalety).  Na povrchu se vytvoří okem neviditelná polymerová vrstva, která chrání ošetřený povrch proti mikroorganismům po několik dní. Výborně se hodí například pro ošetření klik, madel, židlí, a to i čalouněných. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte a nechte zaschnout. Lesklé povrchy lze doleštit suchou utěrkou z mikrovlákna. Prostředek se již neředí! Balení: 500 ml s rozprašovačem, 1, 3, 5, 10 litrů pro doplnění dávkovačů.

DisiCLEAN ANTI-CALC - čistící a dezinfekční prostředek určený pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků. Jde o přípravek na mytí koupelen, umyvadel, baterií, kachliček, záchodových mís, nerezu, keramiky, kameniny, pálených cihel, WC a ostatních sanitárních povrchů. Odstraňuje nečistoty, skvrny a povlaky od vodního kamene i ostatní běžné nečistoty a minerální usazeniny. Prostředek je určen k přímé aplikaci bez ředění. Prostředek zanechává příjemnou a dlouhotrvající vůni a vyniká širokým spektrem účinku – baktericidním, virucidním, fungicidním a protikvasinkovým.

BALENÍ: 500 ml s rozprašovačem, 1, 3, 5 litrů


Úklid vysoce zatěžovaných prostor

disiClean Universal (2in1) – universální a vysoce účinný čistící a zároveň i dezinfekční prostředek určený pro čištění a dezinfekci všech ploch, předmětů a nástrojů. Ideální je i pro aplikaci na stoly v učebnách, jídelnách či na sportovní vybavení. Prostředek se vyznačuje výbornou odmašťovací schopností, ne povrchu zanechává polymerovou vrstvu s dlouhou účinností. Balení: 500 ml s rozprašovačem, 1, 3, 5 litrů pro doplnění dávkovačů.

disiClean Surface – koncentrovaný čistící a dezinfekční prostředek na podlahy určený jak k ručnímu, tak i ke strojovému mytí. Má výbornou odmašťovací a čistící schopnost. Je vhodný na všechny typy podlah a povrchů (PVC, dlaždice, lina, dřevo, kovy, beton, plasty, nerez). Prostředek neosahuje aktivní chlór. Na površích je vytvořena polymerní vrstva, která velmi výrazně snižuje riziko přenosu mikroorganismů po řadu dní. Při opakovaném úklidu dochází ke kumulativnímu účinku aktivních biocidních látek a zvyšuje se tak jejich účinek. Dávkování 30-150 ml/10 litrů pracovního roztoku. Balení: 1, 3, 5 litrů.